Nézőként jössz, KOMAként távozol
KOMA, you've got it!
Jó itt lenni!
Ebben a körben van helyed!

Blog

Az egy szem leány 5. rész

Az egy szem leány 5. rész

Mikor már végképp elhagyta az ereje, eszébe jutott, hogy eltöri az egyik szőrszálat és nyomban otthon lesz az ablakban, ahonnan csodálhatja a kert azon apró szegletét, amit onnan látni lehet, hát gyorsan megfogta az egyiket és eltörte.
Balra a Nap nyugszik, jobbra a Nap kél...

Balra a Nap nyugszik, jobbra a Nap kél...

Nem gondoltam tegnap arra a mondatra, amivel zártam egy hete a blogom. Nem jutott egyszerűen eszembe. Álltam a rajtnál a Margitszigeten, különös gonddal bemelegítve már, és csak lenyomtam a karomon a stoppert. Reggel 6 óra 25 perc 00 másodperc volt, amikor nekilendültem.
Nevetni magadon

Nevetni magadon

...mert néha kell
Minden gömbölyű

Minden gömbölyű

…„Hogyha egy irányba körözni nem elég. Minden intelem csak szappan-szappan-szappan buborék. De ha más szeretne, mást is szeretnék. Nekem ez jó. Nekem ez jó. Nekem ez jó. Neked ez rossz!...” (Sztevanovity Dusán, Somló Tamás: Gömbölyű dal – Katona Klári)
Meg kell hallani!

Meg kell hallani!

Egy férfi, akinek története fáj, felháborít, alig hiszem, hogy megtörténhet. Valamit tenni akarok érte. Megosztom, hogy minél többen hallják, hallgassák meg és tudják, ez itt és most történik, bármilyen hihetetlen. A mai blog hát az ővé, remélem minél többen meghallgatjátok.
Az egy szem leány 4. rész

Az egy szem leány 4. rész

-Szerbusz egy szem leány. Öltözz föl és gyere utánam. – mondta a róka. Az egy szem leány maga sem tudta miért, de úgy tett, ahogy a róka mondta neki.
Futás!

Futás!

December 30-án elmeséltem és statisztikával is alátámasztottam, hogyan alakultak futásaim 2020 júniusának vége óta. Rohanósra sikeredett az új év, visszavettem pár hete a tempóból. Inkább a mennyiségből. Hogy élvezzem. Mert ahogy Vincével tegnap a Vár környéki sétánk során újra megállapítottuk: nem vagyunk élsportolók, azért is futunk, hogy élvezzük!
Merre tartunk?

Merre tartunk?

A változás célja a fejlődés, legalábbis szerintem… De mi történik akkor, ha ez a változás hátráltat?
cirkusz

cirkusz

A Halak jegyében két bolygó uralkodik, a Neptunusz és a Jupiter. A Neptunusz túlérzékennyé teszi a jegy szülöttét.  A Halak félénk, békeszerető és igazságos. Komoly buktató lehet ugyanakkor, ha a Halak túlságosan is elmerül az illúziók, álmok világában – ebben az esetben túlságosan magába fordul, és nem tudja hasznosítani az energiáit. Ilyenkor menekül a valóság és a másokkal való igazi kapcsolódás elől.
NAPsütés

NAPsütés

Mindenem a napsütés. Napimádó vagyok, akár naphívő, vagy mi. Mert vannak kultúrák, ahol a NAP isten. Biztos eltévedtem születésemkor. Sok tekintetben, ezt rég tudom. Például nem tudok napsütés nélkül élni.  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Partnereink
Társadalmi esélyteremtési Főigazgaóság
Rákospalotai Javítóintézet és Központi Speciális Gyermekotthon
Göncz Árpád Szociális Intézmény
BOKRÉTA LAKÁSOTTHONI, GYERMEKOTTHONI KÖZPONT ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST